Świetna i prosta gra – Doppler

Ekrany dotykowe pozwoliły na powstanie zupełnie nowych typów gier. Jedną z nich jest gra Doppler, w której zadajemy sobie pytanie, jak długo potrafimy sprostać zadaniu, postawionemu przez jej twórców. Gameplay jest ekstremalnie prosty i wciągający – w tej grze sterujemy dwoma kółkami, które dotykamy palcami. Jeśli dotkniemy linii, która oddziela obydwa kółka, przegrywamy. Niby nic ciekawego, a gra potrafi wciągnąć na długie godziny. Gra jest bardzo prosta, ale posiada świetną grafikę i doskonałą muzykę.

Problemem jest to, że jeśli dotkniesz linii, zaczynasz całą grę od nowa, dlatego wymaga ona nieziemskiego skupienia i cierpliwości. Aby osiągnąć dobre rezultaty trzeba przygotować się na długi trening swoich dwóch palców.

W grze są dostępne trzy tryby – nieskończoność, tryb extremalny i atak na czas. Wszystkie z nich są bardzo trudne, ale tryb extreme to ogromne wyzwanie nawet dla najbardziej wymagających graczy. Gra kosztuje niecałe 2 dolary, dlatego warto zajrzeć na jej stronę w Google Play.

Dodaj komentarz