Syberia 2 – już dostępna na smartfony

Syberia to jedna z najsłynniejszych gier przygodowych, jakie pojawiły się na komputerach osobistych. Gracze, którzy wolą mobilny sprzęt mogli już zagrać w jej pierwszą odsłonę, a od niedawna w Google Play można kupić także drugą część.

Gra jest klasyczną przygodówką, w której należy wyszukiwać podpowiedzi na ekranie, a następnie klikać w nie. Starsi gracze na pewno ucieszą się z takiego rozwiązania, natomiast młodsi mogą być zbyt niecierpliwi. Gra przez pewien czas będzie dostępna w niższej cenie 25 złotych.

Najważniejszym elementem rozgrywki jest fabuła gry. Bohaterką jest Kate Walker, która udaje się w podróż na tytułową Syberię. Nie zabraknie zagadek i zaskakujących zwrotów akcji. Jeśli nie znasz jeszcze pierwszej części gry, ściągnij ją sobie z Google Play Store. Z okazji premiery „dwójki” jest ona dostępna za jedyne 10 złotych. Niedługo powinna pojawić się także trzecia część gry. Najlepiej się gra na smartfonie z dużym wyświetlaczem lub na tablecie – dzięki temu łatwiej jest wyszukiwać podpowiedzi.

Dodaj komentarz