Tabu – ciekawa gra towarzyska

Gra towarzyska Tabu to interesująca aplikacja, która nieco zrywa z internetową rozrywką. W tej grze, zamiast bawić się z osobami z internetu, możesz grać na jednym ekranie ze znajomymi stojącymi obok Ciebie. To znakomity pomysł na rozkręcenie imprezy.

Gra Tabu jest rozrywką drużynową, w której jedna osoba ma naprowadzić inne osoby do odgadnięcia hasła, ale nie może używać pewnych wyrazów. Jeśli tak się stanie, to drużyna traci punkt. Rozgrywka jest bardzo ciekawa między innymi dlatego, że nie można mówić tych słów, które najbardziej kojarzą się z danym hasłem. Spróbuj kogoś naprowadzić na słowo ryba, nie używając przy tym wyrazów woda, rzeka czy staw. Z tego powodu większość ludzi szybko się myli i przekracza tytułowe „Tabu”.

Gra ma bardzo ładny design i można korzystać ze sporej ilości haseł w języku polskim i angielskim. Dziś jest ich aż 750, co powinno zapewnić wystarczająco dużo rozrywki, by rozbujać każdą imprezę. Jeśli nie chcesz, by w czasie imprezy każdy patrzył się w swój ekran, zaproponuj ludziom tę aplikację.

Dodaj komentarz