Tapety animowane na telefon

Animowane tapety to jedne z najlepszych dekoracji dostępnych dzisiaj na telefony z systemem Androida. Tapety te należą do różnych dziedzin, oferując właścicielom urządzeń mobilnych szeroki wybór i prostą instalację ulubionego obrazu. Sprawdźmy zatem, jakie aplikacje z animowanymi tapetami mogą być znakomitą ozdobą na nasze ekrany.

Żywe kotki

Aplikacja dostępna pod nazwą: Kot Animowane tapety

Nadszedł najwyższy czas na przygarnięcie jakiegoś milutkiego sierściuszka pod opiekuńcze skrzydła naszego telefonu. W tej aplikacji bohaterami są prześliczne kociaki, które nie mogą doczekać się okazji na przyozdobienie ekranu swoim uroczym pyszczkiem. Aplikacja zapewnia pełne wsparcie dla trybu poziomego i pionowego, optymalne zużycie baterii, dostosowywanie prędkości (szybka, normalna, powolna), a także dzielenie się tapetami na portalach społecznościowych m.in. takich jak Facebook czy Instagram.

Zbzikowany kłaczek

Aplikacja dostępna pod nazwą: Puchata kulka animowana tapeta

Poznajcie jedne z najbardziej zwariowanych stworzonek, jakie w życiu widzieliście. Ta niebieska kulka sprawi, że Wasz telefon już nigdy nie będzie taki sam. Są nawet duże szanse na to, że stanie się tak samo zbzikowany, jak bohater tej aplikacji. Ze zwierzakiem można się bawić na różne sposoby; można go ubierać, skłaniać do robienia śmiesznych min i wydawania dziwacznych dźwięków, a po wstrząśnięciu telefonem, kulka zacznie skakać ze szczęścia. Co więcej, jeśli klikniemy dwukrotnie na dolną część kuleczki, odpowie nam zabawnym głosem.

Dmuchawiec

Aplikacja dostępna pod nazwą: Mniszek Lekarski LWP

Kto by pomyślał, że mniszek lekarski, zwany też dmuchawcem, ma w sobie potencjał, aby stać się fantastyczną tapetą animowaną na systemy Androida. Dmuchawiec uwalnia swoje nasionka, które z gracją tańczą po całym ekranie, dając znakomite efekty wizualne. Podczas ustawiania tapety możemy korzystać m.in. z takich opcji jak zmiana koloru tła, czy konfigurowanie ruchomych elementów na ekranie (prędkość, ilość, rodzaj). Co więcej, aplikacja przygotowana jest również na różne okresy świąteczne, stwarzając możliwość do ozdobienia telefonu świątecznymi motywami.

Rajska plaża

Aplikacja dostępna pod nazwą: Raj Animowana Tapeta

Przeobraźcie swoje telefony z Androidem w tropikalną oazę, gdzie lazur szumiącego oceanu i biel piaszczystych plaż generują iście rajską atmosferę. W aplikacji dostępnych jest 5 rodzajów tła, opcja dostosowywania prędkości ruchomych elementów (szybko, normalnie, wolno), a także stylowy i prosty w obsłudze interfejs. Apka jest całkowicie darmowa i oferuje zapierającą dech w piersiach ozdobę dla Waszych smartfonów. Wszystkie obrazy wykonane są w jakości HD. Nie marnujcie czasu i wybierzcie się na wirtualny urlop już dziś!

Dodaj komentarz