Tapety darmowe na telefon

Aplikacje mobilne to świetny sposób na dekorowanie ekranów urządzeń z Androidem barwnymi obrazami z dziedziny natury, nauki, technologii, motoryzacji, cytatów i wielu innych. Wiele z tych aplikacji jest darmowych, a to oznacza, że możemy wyposażyć się w jakościowe zdjęcia, nawet jeśli nie mamy ani grosza przy duszy. Sprawdźmy kilka bezpłatnych aplikacji, które przeobrażą telefony w wizualne dzieła sztuki.

Żywy tygrys

Aplikacja dostępna pod nazwą: Tiger Live Wallpaper

Tygrys bengalski to jeden z największych kotów żyjących obecnie. Jego naturalnym środowiskiem są azjatyckie tereny, które znajdują się pod władaniem jego pasiastej łapy. Niestety, liczba tych kotów z roku na rok maleje w zawrotnym tempie. W tej aplikacji zawarto wspaniałe zdjęcia tego bezlitosnego drapieżnika, dzięki którym Wasz telefon stanie się prawdziwym postrachem okolicy. Wrzućcie tego gigantycznego kotka na ekran i podziwiajcie jego ostre jak szpila zębiska.

Świat na różowo

Aplikacja dostępna pod nazwą: Girly Wallpapers

A teraz coś dla wszystkich dziewczyn gustujących w cukierkowych aplikacjach, które toną w odcieniach eleganckiego różu i migoczących iskierkach. Znajdziecie tutaj proste ustawienia tapety, sprawne wyszukiwanie, intuicyjny system nawigacji i opcje zapisu. Ta aplikacja z pewnością sprawi, że ekran przybierze zupełnie inne oblicze, emanując różowym pięknem wzbogaconym wzorzystymi motywami i miłosnymi symbolami. Co więcej, apka umożliwia też dzielenie się tapetami z przyjaciółmi.

Wesołe emotki

Aplikacja dostępna pod nazwą: Emoji Wallpapers

Jeżeli jesteście znudzeni ponurymi realiami tego świata i potrzebujecie czegoś, co skutecznie przegoni grobowy nastrój, zapraszamy do sprawdzenia tej rewelacyjnej apki z emotkami. W środku zawarto mnóstwo różnych emotek, które pokolorują zarówno ekran telefonu, jak i szarą rzeczywistość. Do wyboru są takie emoty jak serduszka, kucyki, pizze, kosmici, napisy, buźki i wiele innych. Z taką aplikacją nie musicie się już martwić o to, że popadniecie w smutek i przygnębienie. Przy okazji poprawicie nastrój nie tylko sobie, ale również swojej rodzinie i przyjaciołom.

Bąbelki 3D

Aplikacja dostępna pod nazwą: Pęcherzyk Żywo Tapety

Ta aplikacja oferuje całe mnóstwo interaktywnych mydlanych baniek połączonych ze sprawną animacją. Bańki unoszą się na ekranie, pozwalając użytkownikowi na interakcję przy pomocy gestów palca. Apka charakteryzuje się efektem paralaksy 3D, wsparciem dla trybu krajobrazowego i portretowego, optymalnym zużyciem baterii, jak również kompatybilnością z 99% urządzeń mobilnych. Dostępne efekty można konfigurować wedle własnego uznania, dostosowując prędkość i ilość ruchomych elementów.

Dodaj komentarz