Tapety darmowe

Darmowe aplikacje z tapetami rozchwytywane są w środowisku urządzeń mobilnych szybciej niż gratisowe bułeczki. Z tego względu przedstawiamy kilka bezpłatnych aplikacji, na które warto zwrócić uwagę, jeśli mamy zamiar ozdobić nasze telefony z Androidem.

Darmowe tapety HD

Aplikacja dostępna w sklepie pod nazwą: 10000+ Wallpapers

Macie dosyć płacenia za aplikacje i chcielibyście umieszczać darmowe obrazy na pulpicie swojego telefonu? Nic prostszego. Ta aplikacja dysponuje rozległym wyborem tapet, z których można korzystać zupełnie za darmo i zmieniać wygląd ekranu każdego dnia. Aplikacja posiada obrazy w różnych kategoriach oraz przyjazny dla użytkownika interfejs, a także pozwala na wygodne wyszukiwanie, wrzucanie tapet do 'ulubionych’ i dzieleniem się tapetami na portalach społecznościowych.

Różne tapety HD

Aplikacja dostępna w sklepie pod nazwą: Tapety HD (Tła)

Ta aplikacja to imponujący zbiór rozmaitych obrazów, wśród których znajdują się też tapety animowane. Znajdziecie tutaj tapety z takich kategorii jak nauka i technologia, rośliny i zwierzęta, dla dziewczyn i chłopców, biznesowe i sportowe, i wiele innych. Aplikacja odznacza się intuicyjnym interfejsem, wygodnym wyszukiwaniem ulubionych obrazów i szybkim ustawianiem tapety na ekranie telefonu.

Kolorowy świat tapet

Aplikacja dostępna w sklepie pod nazwą: Tapety

Korzystając z tej znakomitej aplikacji, mamy szansę otrzymywać nowe tapety każdego dnia. Wewnątrz zawarto i podzielono na kategorie pokaźną ilość obrazów, dzięki którym błyskawicznie znajdziemy tapetę na każdą okazję. Ponadto, zdjęcia można zapisywać, szybko przeglądać, dodawać do 'ulubionych’, przycinać i dopasowywać do ekranu własnego telefonu. Aplikacja jest bardzo prosta w użyciu, nie zabiera wiele miejsca i do tego jest w stanie rozpogodzić nawet najpochmurniejszy humorek.

Ryby Koi

Aplikacja dostępna w sklepie pod nazwą: Koi Free Live Wallpaper

Witamy w wirtualnym oczku wodnym, którego mieszkańcami jest grupka kolorowych rybek Koi. Cała aplikacja opiera się na formacie 3D i OpenGL 2.0, oferując w pełni interaktywną wodę, a także opcję karmienia rybek. Z aplikacji można korzystać zarówno na telefonach, jak i na tabletach, z pełnym wsparciem dla trybu portretowego i krajobrazowego. Oczko wodne można też zagospodarowywać takimi m.in. ozdobami jak rodzaje tła, kropelki deszczu i wodne roślinki, a także dostosowywać rybną populację.

Dodaj komentarz