Tapety HD

W tym artykule natraficie na kilka znakomitych aplikacji z tapetami, które będziecie mogli wykorzystać na swoich urządzeniach z Androidem. Tapety opracowane są w jakości HD z dbałością o każdy szczegół, oferując gatunkowe dekoracje na telefony i tablety.

Fantazja w 4K

Aplikacja dostępna pod nazwą: Fantasy Wallpapers HD

Witamy w świecie mitycznych smoków i przepięknych wojowniczek, które zamienią Wasze urządzenia w legendarne pole bitwy. Aplikacja pozwala pobierać zdjęcia na kartę SD, wspiera telefony i tablety, dysponuje szybkim interfejsem i codzienną aktualizacją tapet, a także wygodną wyszukiwarką i funkcją przybliżania obrazu (zoom). Ulubionymi tapetami można też dzielić się z innymi użytkownikami, przez umieszczanie ich m.in. na takich portalach jak Facebook, Google+ i Messenger.

Islam HD

Aplikacja dostępna pod nazwą: Islam Tapety HD

Wyposażcie się w jedne z najlepszych tapet islamskich, korzystając z tej prostej w obsłudze aplikacji. Podczas pracy z apką tapety można zapisywać na karcie SD, przeglądać zdjęcie w formie ikonek lub w trybie pełnoekranowym, szybko pobierać, łatwo kadrować, używać tapet na telefonach i tabletach, a także udostępniać je m.in. na takich portalach społecznościowych jak Facebook i Twitter oraz wysyłać w formie e-maila lub MMS-a. Wszystkie tapety zostały opracowane w jakości HD dla jeszcze lepszych doznań wizualnych.

Różności HD

Aplikacja dostępna pod nazwą: Wallpapers HD

Z tą aplikacją z pewnością nie będziecie się nudzić. W środku umieszczono bardzo duży wybór tapet w jakości HD, które można także umieszczać na portalach społecznościowych m.in. takich jak Facebook, Twitter, Whatsapp, Line, Instagram i Telegram. Aplikacja dysponuje wieloma kategoriami do wyboru, pozwala na używanie tapet na telefonach i tabletach, na szybkie zapisywanie obrazu w galerii, a do tego oferuje całkiem sporo opcji ustawień. Tapety są aktualizowane każdego dnia, a sama apka jest całkowicie darmowa.

Kraina ćwierkaczy

Aplikacja dostępna pod nazwą: Bird Live Wallpaper HD

Macie ochotę na wrzucenie na ekrany Waszych telefonów całe stadko hałaśliwych ćwierkaczy? Dzięki tej aplikacji będziecie mogli przebierać w gatunkach ptaków, wśród których znajdziecie m.in. tukany i różne gatunki papug. Każde żywe zdjęcie odznacza się dobrą ostrością, jakością HD, prostym kadrowaniem, szybkim zapisem, a także dodawaniem obrazów do 'ulubionych’. Tapetami można dzielić się na Facebooku i Twitterze, a także wysyłać do rodziny i przyjaciół za pomocą poczty elektronicznej. Aplikacja wspiera telefony i tablety.

Dodaj komentarz