Tapety na komorke

W tym artykule przedstawiamy kilka aplikacji z tapetami na telefony z Androidem, na których warto zwiesić oko. Każda z nich odznacza się intuicyjnym interfejsem, szerokim wyborem tapet i prostą obsługą; zapewniając użytkownikom wygodne i przyjemne korzystanie z apki, a także czerpanie pełnej satysfakcji z dekorowania ekranu.

Cuda natury HD

Aplikacja dostępna pod nazwą: HD Wallpapers for DROID X2

W tej aplikacji zastosowano niejedno wygodne rozwiązanie, dzięki któremu personalizacja telefonu staje się czystą przyjemnością. Nie trzeba zapisywać obrazów na karcie SD, ponieważ aplikacja zapisuje je automatycznie. Każdy z obrazów został starannie zaprojektowany, z dbałością o każdy szczegół. System nawigacji jest intuicyjny i prosty w obsłudze, co pozwala na szybkie wyszukanie ulubionego obrazka i wrzucenie go na ekran z dziecinną prostotą.

Joker HD

Aplikacja dostępna pod nazwą: Joker HD Wallpaper

Każdy, kto ma ochotę śmiać się do rozpuku z jednym z najbardziej wykrzywionych antybohaterów świata komiksu, to trafił pod właściwy adres. Joker wśliznął się w świat mobilnych aplikacji, terroryzując użytkowników swoimi morderczymi gagami i szyderczym uśmieszkiem. Wykorzystuje do tego aplikację, która bazuje na intuicyjnym interfejsie i ogromnej bazie tapet w jakości HD, oferując szybkie i proste ustawienie tapety, zabawę z aplikacją w trybie offline, a także kilka innych przydatnych trików.

Kraina obrazów HD

Aplikacja dostępna pod nazwą: Wallpapers HD

Lubicie mieć pod ręką dostęp do różnych kategorii tapet na telefony z Androidem? Polecamy tę fantastyczną aplikację, w której znajdziecie chyba wszystkie możliwe rodzaje tapet, z każdą z nich opracowaną w jakości HD. Możecie przebierać w takich dziedzinach jak rośliny, zwierzęta, krajobrazy, nauka, technika, czarno-białe, tapety dla dziewczyn i wiele innych. Ustawienie tapety zajmuje jedynie chwilę, a prosty w obsłudze interfejs pilnuje, aby żaden użytkownik nie miał problemów z dekorowaniem swojego Androida.

Obrazy w HD

Aplikacja dostępna pod nazwą: Wallpapers Phone Lock Screen

Aplikacja ta obejmuje ponad 1800 tapet w jakości HD, które znakomicie prezentują się na ekranach telefonów komórkowych. Zawartość apki jest aktualizowana każdego miesiąca, posiada 6 kategorii motywów na wygaszacze ekranu i zapewnia również wsparcie dla takich urządzeń jak iPhone 6 oraz iPhone 6 Plus. Tapety można szybko przeglądać, przybliżać za pomocą funkcji zoom, pobierać na kartę SD, a także dzielić się nimi m.in. na Facebooku i Twitterze.

Dodaj komentarz