Tapety na smartfona

Poniższy artykuł przedstawia kilka aplikacji z tapetami na smartfony, które charakteryzują się dobrym wyborem, wysokiej jakości zdjęciami i prostą obsługą; zapewniając efektowne dekoracje i wspaniałe wrażenia wizualne. Jeżeli macie ochotę na świetne odpicowanie swoich smartfonków, te aplikacje z pewnością wyciągną do Was pomocną dłoń.

Szczęśliwe emotki

Aplikacja dostępna pod nazwą: Emoji żywo Tapety

Stworzona przez zespół utalentowanych artystów, ta kolorowa aplikacja sprawdzi się zarówno w rękach młodszych, jak i starszych posiadaczy smartfonów. W aplikacji zawarto mnóstwo sympatycznych emotek, które tylko czekają, aby poprawić komuś humor. Emotki żyją własnym życiem, pozwalając użytkownikom na interakcję przy pomocy gestów palca. Z kolei sama aplikacja umożliwia prostą konfigurację tapety, dodawanie efektów, a także dostosowywanie wielkości, prędkości i ilości ruchomych elementów.

Wirtualna sztuka HD

Aplikacja dostępna pod nazwą: Walli – Fajne Tapety HD

Ta wspaniała aplikacja przyniesie Wam wiele radości i jeszcze więcej jakościowych obrazów. Tapety opracowane zostały w jakości HD, oferując artystyczną kreskę i dbałość o szczegóły każdego obrazka. Zdjęcia można w prosty sposób ustawiać i konfigurować, posługując się łatwym w obsłudze interfejsem. Wszystkie obrazy zostały stworzone przez artystów z całego świata, zapewniając oryginalność i unikalność każdej tapety.

Obrazy wysokiej jakości

Aplikacja dostępna pod nazwą: Wallpaper for smartphone

Jedne z najpiękniejszych obrazków HD z utęsknieniem czekają na Wasze smartfony. Aplikacja dysponuje imponującym wyborem tapet, które można wygodnie wyszukiwać, szybko ustawiać, konfigurować i zapisywać. Prosty w obsłudze system nawigacji pozwala na sprawne eksplorowanie obrazów, natomiast regularna aktualizacja daje okazję do ciągłego otrzymywania nowych zdjęć. Co więcej, tapetami można też dzielić się z rodziną, przyjaciółmi i innymi użytkownikami.

Wilki HD

Aplikacja dostępna pod nazwą: Wolf Wallpaper

Królestwo dzikich zwierząt zawitało na ekrany smartfonów razem z watahą zajadłych wilków, które staną się lojalnymi strażnikami Waszych urządzeń. Zdjęcia potrafią zaprzeć dech w piersiach, a ogromny ich wybór daje większe szanse na znalezienie konkretnego obrazka, którego potem można wrzucić do 'ulubionych’. Aplikacja zapewnia kompatybilność z 99% urządzeń mobilnych, niskie zużycie baterii, a także wsparcie dla trybu krajobrazowego i portretowego. Tapety są aktualizowane każdego dnia i można się nimi dzielić na Facebooku, Twitterze, Google+, Pinterest, Tumblr, Flickr, Stumble oraz Instagramie.

Dodaj komentarz