Tapety na telefon Android

Wysokiej jakości tapety na telefony z Androidem od dawna cieszą się znakomitą popularnością, zarówno w rękach młodszych, jak i starszych użytkowników. W tym artykule możecie zapoznać się z paroma aplikacjami, które odpicują Wasze telefony w mgnieniu oka.

Wspaniałe tapety

Aplikacja dostępna pod nazwą: Tapety na Android ™

Dekorowanie ekranu przy pomocy tej aplikacji, to czysta przyjemność. Wewnątrz zawarto mnóstwo jakościowych obrazów z przykuwającymi oko widoczkami, które można w prosty sposób ustawić na telefonie. Apka jest całkowicie darmowa, pozwala na zapisywanie tapet na karcie SD, a także umieszczać je na portalach społecznościowych m.in. takich jak Facebook czy Twitter oraz wysyłać do rodziny i znajomych poprzez e-mail lub bluetooth.

Motylkowo

Aplikacja dostępna pod nazwą: Motyle Animowana Tapeta

Najpiękniejsi przedstawiciele świata insektów przyfrunęły na rynek z aplikacjami na urządzenia z Androidem, nęcąc wszystkich swoim naturalnym wdziękiem i delikatnymi skrzydełkami zdobionymi kolorową mozaiką. Aplikacja jest prosta w obsłudze, dysponuje sprawnym interfejsem i szeregiem użytecznych opcji, które umożliwiają dostosowywanie animacji do potrzeb użytkownika. Ponadto, apka oferuje pełne wsparcie dla trybu krajobrazowego i portretowego, dzięki czemu działa zarówno na telefonach, jak i na tabletach.

DNA

Aplikacja dostępna pod nazwą: DNA Narodzenie Tapeta

Jeżeli szukacie sposobu na przekształcenie swojej matrycy genetycznej, to proponujemy zajrzeć w głąb tej naukowej aplikacji i wyposażyć się w zupełnie nowe łańcuchy DNA. Aplikacja oferuje przyzwoity wybór tapet w jakości HD i formacie 3D, które są dodatkowo wzbogacone przez efekty błysków świetlnych. Tapety można szybko ustawiać na telefonach i tabletach, korzystając z pełnego wsparcia dla orientacji pionowej i poziomej. Teraz możecie szybko zmutować swoje urządzenie wedle własnego uznania.

Animowane miasta

Aplikacja dostępna pod nazwą: Miasto Animowana Tapeta

Wspaniale opracowana apka z panoramami jednych z najatrakcyjniejszych miast świata jest teraz w zasięgu Waszych rąk. Podczas zabawy z apką można ozdabiać tapety fantastycznymi efektami, które wybudzą miasto z zastygłej śpiączki. Do wyboru jest pięć rodzajów tła oraz opcja dostosowywania prędkości ruchomych elementów (wolno, normalnie, szybko), a sama aplikacja w pełni wspiera tryb pionowy i poziomy, umożliwiając tym samym ustawianie tapet na telefonach i tabletach.

Dodaj komentarz