Tapety na telefon dotykowy

Tapety na telefony dotykowe to obecnie jedne z najlepszych dekoracji w świecie mobilnych aplikacji. Fenomen tych aplikacji polega na tym, że wystarczy dotknąć palcem ekranu i już możemy obserwować magiczne zdolności naszej ozdoby. Poniżej znajdziecie kilka aplikacji, które oferują wysokiej jakości tapety na telefony dotykowe.

Wróżkowo

Aplikacja dostępna pod nazwą: Magic Touch Live Wallpaper

Cudowna aplikacja dla dzieci i dorosłych, która przeniesie Was w czarodziejskie tereny świata fantasy, pełnego gigantycznych grzybków, mistycznych lasów, sympatycznych stworzonek i całej masy efektów świetlnych. Zabawa z aplikacją przebiega sprawnie i przyjemnie, oferując użytkownikom oderwanie się od szarej rzeczywistości i spędzenie trochę czasu w prześlicznej krainie urokliwych wróżek. Co więcej, pozwala nawet na stworzenie własnej żywej tapety.

Miłosny dotyk

Aplikacja dostępna pod nazwą: Touch Me Love You

Urocza aplikacja dla wszystkich zakochanych par, które uwielbiają wyrażać swoje uczucia za pomocą miłosnych obrazków. Zanurzona w romantycznej oprawie, aplikacja pozwala na tworzenie listów miłosnych i kartek na różne okazje, wykorzystując do tego dostępne naklejki, teksty i kolory czcionki. Zdjęciami można dzielić się na portalach społecznościowych, kadrować według własnego uznania, ustawiać jako blokadę ekranu, a nawet ozdabiać klawiaturę telefonu. Co więcej, apka obejmuje też 10 rodzajów romantycznego zegara oraz 15 rodzajów tła.

Kobra królewska

Aplikacja dostępna pod nazwą: Magic Touch Cobra Attack

Garnitur z żółto-czarnych łusek, śmiercionośny jad i błyskawiczny atak; tak prezentuje się główny bohater tej syczącej aplikacji. Kobra królewska to jeden z najbardziej jadowitych węży, którego teraz możecie hodować na ekranie Waszego telefonu. Aplikacja pozwala na interakcję z tapetą – wystarczy dotknąć ekranu palcem i już można bawić się efektem fal wodnych. Tapeta jest banalnie prosta w ustawieniu, oferuje użyteczne opcje konfiguracji, a przy okazji odstrasza wszystkich nieproszonych gości.

Piorunujące doznania

Aplikacja dostępna pod nazwą: Elektryczny ekran. Dotykowy!

Chcielibyście wywrzeć na swoich znajomych iście piorunujące wrażenie? Jeśli tak, to mamy coś w sam raz na tę okazję. Aplikacja pozwala na generowanie kolorowych błyskawic za pomocą gestu palca. Wystarczy przyłożyć palec do ekranu, a już pojawia się iskrzący piorun rozgałęziający się na całej powierzchni ekranu. Błyskawice można uatrakcyjnić jeszcze bardziej, a wszystko za sprawą 4 rodzajów tła oraz charakterystycznych dźwięków i wibracji. Ponadto, aplikacja podważa twierdzenie, że piorun nigdy nie uderza dwa razy w to samo miejsce.

Dodaj komentarz