Tapety na telefon HD

Aplikacji z tapetami na telefony z Androidem jest bardzo wiele, co często może przytłoczyć użytkowników, szczególnie jeśli chodzi o szybkie wyszukanie interesujących nas obrazów. Poniżej znajdziecie kilka aplikacji oferujących jakościowe zdjęcia na ekrany urządzeń mobilnych, które oczarują nie tylko Wasze telefony, ale i wszystkich znajomych.

Tapety premium HD

Aplikacja dostępna pod nazwą: Premium Tapety HD

W tej aplikacji czeka na Was duży wybór tapet w jakości HD o rozmaitej tematyce. Dostępnych jest ponad 20 różnych kategorii, których obrazki aktualizowane są każdego dnia. Możecie przebierać m.in. w takich kategoriach jak miasta, zwierzęta, kwiaty, wzornictwo, czy samochody. Apka oferuje automatyczną zmianę tapety, zapisywanie obrazów na karcie SD, sprawność i szybkość działania, intuicyjny interfejs oraz tysiące jakościowych tapet będących w zasięgu Waszych palców.

Stylowe tapety HD

Aplikacja dostępna pod nazwą: Tapeta – Lock Screen Wallpaper

Dzięki tej szałowej apce macie okazję wyposażyć się w mnóstwo fantastycznych tapet, które dodadzą elegancji i uroku Waszym telefonom z Androidem. W aplikacji zawarto mnóstwo zdjęć w jakości HD i QHD oraz ponad 20 kategorii, które skutecznie ułatwiają wyszukiwanie i przeglądanie obrazów. Tapety są aktualizowane każdego dnia, można je też zapisywać oraz ustawiać jako ekran blokady, a także korzystać z opcji automatycznej zmiany tapety. Wspiera telefony i tablety.

Fenomenalne zdjęcia HD

Aplikacja dostępna pod nazwą: HD Wallpapers for DROID X2

Jedne z najpiękniejszych tapet HD teraz mogą stać się fenomenalną ozdobą Waszych urządzeń mobilnych. Aplikacja automatycznie zapisuje obrazy na karcie SD i działa w trybie offline, jednocześnie zapewniając pełne wsparcie dla telefonów i tabletów. Zdjęcia przedstawiają rozmaite krajobrazy ziemskie i obszary przestrzeni kosmicznej, podnosząc atrakcyjność ekranu zapierającym dech w piersiach zachodem słońca, olśniewającym blaskiem światła Księżyca i zachwycającą grą kolorów.

Super zdjęcia HD

Aplikacja dostępna pod nazwą: HD Wallpaper

Z tą obszerną aplikacją z pewnością nikt z Was nie będzie się nudzić. Obrazy w niej zawarte wykonano w jakości HD i posegregowano m.in. na takie kategorie jak krajobrazy, góry, morze, sztuka, muzyka, 3D, zwierzęta, koty, psy, kwiaty, samochody, budynki i miasta. Tapety są dziennie aktualizowane, można zapisywać je na karcie SD, szybko przeglądać, a także namierzać te ulubione, posiłkując się historią pobierania. Aplikacja zużywa minimalną ilość pamięci, jednocześnie oferując stylowy interfejs oraz tapety w rozdzielczości 1080p.

 

Dodaj komentarz