Tapety na telefon ruchome

Na rynku aplikacji z tapetami na urządzenia mobilne najlepszym wzięciem cieszą się apki z animowanymi obrazami, które skutecznie wynoszą telefony i tablety na zupełnie nowy poziom wizualnego piękna. Jeżeli gustujecie w ruchomych tapetach, poniższe aplikacje z pewnością Was zainteresują.

Różyczki HD

Aplikacja dostępna pod nazwą: Róża Animowane Tapety

Kwitnąca róża na ekranie telefonu może być nie tylko prześliczną ozdobą ekranu, ale również znakomitym sposobem na poprawę nastroju. Dzięki tej aplikacji otrzymacie starannie opracowane obrazy, które dodatkowo możecie dekorować różnymi efektami. Apka pozwala na dostosowywanie ruchomych elementów (ilości, prędkości i rodzaju), zapewnia kompatybilność z 99% urządzeń mobilnych, niskie zużycie baterii, jak również hibernację tapety podczas nieaktywnego urządzenia. Wspiera zarówno telefony, jak i tablety.

Urocze kociaki

Aplikacja dostępna pod nazwą: Kocięta Animowane tapety

Ta aplikacja będzie idealnym wyborem dla osób, które kochają malutkie, puszyste, mięciutkie przytulanki. Kociaki są bardzo śliczne, a ich urocze mordki sprawiają, że nie sposób oderwać wzroku od ekranu. Aplikacja oferuje animowane tapet HD, a także różne rodzaje ruchomych elementów, które można dostosowywać pod względem ilości i prędkości. Co więcej, apka jest kompatybilna z 99% telefonów i tabletów, odznacza się optymalnym zużyciem baterii, a także wejściem w stan hibernacji podczas nieaktywnego urządzenia.

Górskie klimaty

Aplikacja dostępna pod nazwą: Góry, woda, chmury LWP

W tej apce znajdują się zjawiskowe tapety HD, przedstawiające ośnieżone szczyty górskie lśniące na tle błękitnego nieba i skąpane w promieniach wiosennego słońca. Wspaniały efekt wiatru sprawia, że kwiaty poruszają się pod wpływem ruchów powietrza, woda z krystalicznego jeziora generuje delikatne fale, a chmury tańczą na lazurowym sklepieniu. Ruchome elementy można dostosowywać na różne sposoby, posiłkując się przy tym wygodnymi opcjami ustawień i intuicyjnym interfejsem, dzięki czemu zabawa z apką nigdy się nie nudzi.

Rajska utopia HD

Aplikacja dostępna pod nazwą: Raj Animowane tapety

Ta aplikacja to istny raj na ekranie telefonu z Androidem. W środku natraficie na mnóstwo fenomenalnych obrazów przedstawiających jedne z najpiękniejszych miejsc na naszej planecie. Możecie podziwiać magiczne uroki tropikalnych wysp, wzburzone wody oceanu, a nawet przytulne chatki otoczone bajkowym pięknem Matki Natury. W aplikacji umieszczono prosty w obsłudze system nawigacji, dzięki któremu można sprawnie wyszukiwać, konfigurować i ustawiać tapety. Ponadto, apka wspiera telefony i tablety, wchodzi w stan hibernacji podczas nieaktywnego urządzenia, a także zapewnia optymalne zużycie baterii.

Dodaj komentarz