Tapety telefon

Zjawiskowa tapeta jest podstawą w dekorowaniu urządzenia mobilnego, dlatego dzisiejszy rynek aplikacji oferuje ich totalne zatrzęsienie. Specjalnie dla Was wybraliśmy kilka pozycji, na które warto rzucić okiem, jeśli macie zamiar wzbogacić aparycję swoich telefonów z Androidem.

Miasta nocą

Aplikacja dostępna pod nazwą: Miasto nocą Narodzenie Tapeta

Chcielibyście zobaczyć, jak najpiękniejsze miasta świata prezentują się pod osłoną nocy? Teraz już nie musicie pakować swoich waliz i kupować drogich biletów na przejazd. Wystarczy skorzystać z tej apki z ruchomymi tapetami, a takie miasta jak Toronto, Nowy Jork, Tokio, Berlin, czy Dubaj w kilka chwil pojawią się jako spektakularna dekoracja Waszego telefonu. Aplikacja dostarcza pełnego wsparcia dla trybu poziomego i pionowego, efekty błyskowe i świetlne, optymalne zużycie baterii, kompatybilność z 99% urządzeń mobilnych, a także hibernację tapety podczas nieaktywnego urządzenia.

Pada śnieg

Aplikacja dostępna pod nazwą: Zima Śnieg

Jeżeli pobierzecie tę zimową aplikację, już za kilka chwil będziecie mogli tarzać się w tonach białego puchu. Dzięki aplikacji otrzymacie przepiękne zdjęcia w zimowej oprawie, które przemienią Wasze ekrany w białą krainę z prześlicznie oszronionymi drzewami, zasypanymi drogami i tonącymi w bieli polami. Co więcej, do każdej tapety dołączoną efekt opadających płatków śniegu, aby wirtualna zima stała się jeszcze bardziej realistyczna. Apka dysponuje intuicyjnym interfejsem i prostą obsługą, zapewniając bezstresową i przyjemną zabawę.

Żywe kwiaty

Aplikacja dostępna pod nazwą: Kwiaty Narodzenie Tapeta

Kolorowych kwiatów nigdy za wiele, dlatego warto przyjrzeć się tej aplikacji, dzięki której telefon rozkwitnie barwnym pięknem i elegancją. Aplikacja oferuje ruchome tapety 3D z niesamowitą szatą graficzną, prostą instalacją i sprawnym wyszukiwaniem. Ponadto, apka zapewnia pełne wsparcie dla trybu poziomego i pionowego, kompatybilność z 99% urządzeń mobilnych, optymalne zużycie baterii, a także hibernację tapety podczas nieaktywnego urządzenia. Efekty świetlne i błyskowe można dostosowywać według własnego uznania.

Dzikie plaże

Aplikacja dostępna pod nazwą: Plaża Animowane Tapety

Marzą Wam się słoneczne wakacje na tropikalnej wyspie w otoczeniu białych plaż, błękitnych oceanów i zielonych palm kokosowych? Co prawda, ta aplikacja nie przeniesie Was w tropiki, ale przynajmniej zafunduje przedsmak tego, jak wygląda świat w okolicach Równika. W aplikacji jest sporo ruchomych obrazów 3D, dzięki którym ekran telefonu będzie wyglądać jak kusząca broszurka z biura podróży. Podczas ustawiania tapety można korzystać z intuicyjnego interfejsu, wygodnego wyszukiwania, konfiguracji ruchomych elementów, a także z darmowego użytkowania.

 

Dodaj komentarz