Tapety za darmo

Na rynku aplikacji na urządzenia mobilne dostępne są przeróżne rodzaje tapet, które bardzo często nie wymagają od użytkownika uszczuplenia zawartości portfela. Co więcej, aplikacje z darmowymi tapetami w większości dorównują tempa płatnym apkom, dzięki czemu oferują jakościowe dekoracje na telefon bez wydawania ani grosza. Sprawdźmy niektóre z nich.

Księżyc w pełni 3D

Aplikacja dostępna pod nazwą: Blask Księżyca 3D Tapeta

Niesamowita grafika i OpenGl sprawią, że nie będziecie chcieli pozbyć się tej aplikacji. W środku zawarto wspaniałe tapety ze świecącym księżycem, które są dodatkowo udekorowane błyszczącymi cząsteczkami. Cząsteczki te można konfigurować na różne sposoby, dostosowując ich prędkość oraz gęstość. Sama aplikacja jest kompatybilna z 99% urządzeń mobilnych, wspiera tryb krajobrazowy i portretowy, zużywa minimalną ilość baterii, a także zapewnia hibernację tapety podczas nieaktywnego urządzenia.

Żywe kwiaty 3D

Aplikacja dostępna pod nazwą: Kwiaty Narodzenie Tapeta

Z tą aplikacją otrzymacie fenomenalne tapety 3D w jakości HD z wizerunkami kwiatów, które żyją własnym życiem. Aplikacja gwarantuje kompatybilność z 99% urządzeń mobilnych, optymalne zużycie baterii, pełne wsparcie dla trybu poziomego i pionowego, oraz hibernację tapety podczas nieaktywnego urządzenia. Podczas zabawy można wybierać różne tematy wiosenne, podziwiać efektowne błyski światła, korzystać z intuicyjnego interfejsu i wygodnej wyszukiwarki.

Tapety fantasy

Aplikacja dostępna pod nazwą: Wallpaper Wizardrii™

Zapraszamy do niesamowitego świata fantasy, w którym zawarto szeroki wybór jakościowych obrazów na urządzenia z Androidem. Aplikacja oferuje sporo różnych opcji ustawień, pozwalając użytkownikom na szybkie wyszukanie obrazów i dopasowanie tapety według własnego uznania. Tapetami można dzielić się z przyjaciółmi, przeglądać ich historię, dostosowywać kolor tła, a także korzystać z szybkiego zapisu. Apka wspiera zarówno tryb krajobrazowy, jak i portretowy.

Żywe rumaki HQ

Aplikacja dostępna pod nazwą: Konie żyją tapety

Dla wszystkich miłośników pięknych koni przygotowaliśmy wirtualną stadninę, w której te cudne rumaki ożyją na Waszych oczach. Opcje ustawień animacji są bardzo proste w konfiguracji, dzięki czemu można nawet ustawić konia w galopie i ozdobić ekran prześlicznymi dodatkami w postaci ruchomych jabłuszek, biedronek, motylków, listków i kwiatków. Można też dostosowywać prędkość i kierunek pływających ozdób. Ponadto, aplikacja wyposażona jest w intuicyjny interfejs i atrakcyjny pokaz slajdów, a przy okazji stanowi świetny sposób na poprawę nastroju.

1 komentarz do “Tapety za darmo”

Dodaj komentarz