Tauri 88 – 20 tysięcy za smartfona

Jeśli nie potrzebujesz smartfona ze złota, takiego jak wersje iPhone 6 na rynek Arabii Saudyjskiej, a chcesz się wyróżnić z tłumu, warto zapoznać się z ofertą smartfonów tworzonych przy współpracy firm samochodowych. Kiedyś można było kupić smartfony BlackBerry sygnowane logiem Porshe, modele Acera z logiem Ferrari i Asusa, który ma logo Lamborghini. Ta ostatnia pokazała nowy model smartfona o nazwie Tauri 88. Na razie nie wiadomo, z jaką firmą współpracowało Lamborghini, ale prawdopodobnie z Sony.

Smartfon w niczym nie przypomina świecących się poprzedników – jego obudowa jest wykonana ze skóry i metalu, a ostre krawędzie i mocna stylistyka zdradzają, że to model dla mężczyzn. Procesor w tym modelu to Snapdragon 810, wspierany 3 GB RAM, wyświetlacz ma 1920 na 1080 pikseli i 5 cali, natomiast aparat z tyłu i z przodu ma odpowiednio 20 i 8 MP. System operacyjny to Android 4,4.

Telefon kosztuje około 6 tysięcy dolarów i pojawił się w limitowanej edycji 1947 sztuk. Jeśli liczysz na dodatkowe pieniądze na święta, możesz za nie kupić ten model.

Dodaj komentarz