Te aplikacje powinny być preinstalowane na każdym smartfonie

Niektóre preinstalowane aplikacje doprowadzają nas do szału, jednak część z nich doskonale spełnia swoją rolę i pomaga nam w różnych czynnościach. Takie modele jak Nexus 5 pojawiają się na rynku bez żadnych aplikacji, dlatego możesz idealnie dopasować sobie to, czego Ci trzeba.

Jedną z najczęściej używanych aplikacji jest YouTube app, która jest używana niemal przez każdy smartfon z androidem. Jeśli pragniesz oglądać filmy z karty pamięci, warto zainstalować VLC lub MX Player. W celu słuchania muzyki doskonale sprawdza się Poweramp Music Player. Gdy jakaś piosenka wpadnie Ci w ucho, a ty nie znasz jej tytułu, warto użyć Shazam.

Oddzielną grupą aplikacji są aplikacje społecznościowe. Nie ma osoby, która może obyć się bez Facebooka oraz Twittera. Przydatny jest takze SnapChat. Do wysyłania wiadomości warto zainstalować program Handcent SMS oraz niezawodny Skype, który pozwala na bezpłatne rozmowy niemal z całym światem. Do wysyłania maili z systemu Android dobrze sprawdza się program K-9 Mail.

1 komentarz do “Te aplikacje powinny być preinstalowane na każdym smartfonie”

  1. Z nowych fajnych – kalendarze Toolix – gotowe kalendarze, ktore wybiera sie z katalogu tematycznego. Do tego udostepnianie, publikacja, filtry – fajny design

    Odpowiedz

Dodaj komentarz