Tekniser 807d – kolejny gracz.

Tablet do grania – Tekniser Tek 807d.

Na rynku nie brakuje tabletów, które wyglądają jakby były zaprojektowane przez wielbiciela PSP. Większość takich tabletów działa na systemie operacyjnym Android i posiada przyciski podpięte pod funkcje związane z graniem. Jednym z takich tabletów – o 7 calowym wyświetlaczu, jest Tek 807. Jego wygląd nie jest trudny do opisania – wyobraź sobie PSP rozjechane przez walec drogowy.

Podobnie jak tablet Archos Gamepad, Tek będzie sprzedawany w Europie w lecie tego roku. Cena nie jest odstraszająca – została ustalona na poziomie 150 euro. Procesor tego dosyć ciekawego sprzętu to Rockchip Cortex A9 Dual Core. Posiada także kartę graficzną oraz 8 GB wolnej przestrzeni dyskowej – można ją rozszerzyć za pomocą kart pamięci.

Rozdzielczość nie powala na kolana – wynosi 1024 na 600 pikseli. Jego bateria powinna wystarczyć na 9 godzin zabawy. Nie możemy zapominać o tym że za cenę o 200 złotych niższą można dostać tablet o takiej samej specyfikacji i ekranie 10 cali. Jeśli potrzebujesz fizycznych przycisków, wybór Teknisera opłaci się.

Dodaj komentarz