The Great Prank War – Wojna na psikusy

W The Great Prank War będziemy mieli okazję do zaznania tony świetnej zabawy i całej kupy śmiechu. Gene i banda jego rzezimieszków opanowali pobliski park, w którym puszą się jak koguty w kurniku. Naszym zadaniem będzie skrzyknąć grupkę wiernych kumpli i wspólnie odbić park z rąk odwiecznego wroga. Do dyspozycji będziemy mieć całe mnóstwa zakręconych mocy, śliczną oprawę graficzną połączoną z chwytliwą ścieżką dźwiękową, a także jedną z kilku sympatycznych postaci do wyboru – Mordechaj, Rigbi, Atleta lub Hop. Przygotuj swoje największe psikusy i uwolnij ich moc na parkowych wandalach.

Mordechai, Rigbie, Atlecie i Hopowi odbić park z rąk Gene i jego zbirów za pośrednictwem całego mnóstwa figlarnych mocy!POWIEW ŚWIEŻOŚCI W ZWYCZAJNYM SERIALU!
Kiedy Gene, kierownik konkurencyjnego parku East Pines, dostaje w swoje ręce wehikuł czasu, przenosi się w przeszłość, aby zwyciężyć wojnę na fortele i przejąć park. Teraz to do naszych bohaterów należy odzyskanie parku, co nie będzie zadaniem prostym! Gra oferuje również nowe, znakomite wzory postaci i style animacyjne, gwarantujące maksymalną dawkę zabawy.ATAKUJ I BROŃ SIĘ!
Przepełniona akcją hybrydowa gra w stylu „tower defense” polega na atakowaniu wież przeciwnika i niszczeniu ich w celu budowy własnych wież obronnych, a zarazem walce z nieskończoną armią strażników parku, animatronicznych niedźwiedzi, zdziczałych hot dogów, tańczących taśm magnetofonowych i wielu innych!DAJ SIĘ PONIEŚĆ PSIKUSOM!
Graj jako Mordechaj, Rigbi, Atleta lub Hop. Każda z tych postaci przeszła szkolenie ze specjalnej sztuki robienia psikusów i wykształciła własne moce, dzięki którym może zwyciężać czarne charaktery. Nawet w wieżach można znaleźć figlarne elementy w postaci jajek, kleju, poduszek-pierdziawek i innych sztuczek, które pomogą bronić Twojego terytorium.CZTERY SEZONY ZABAWY!
Nastała długotrwała wojna na fortele, której poziomy będą obejmować jesień, zimę, wiosnę i lato. Każdy sezon niesie ze sobą nowy wygląd poziomu przepełnionego wyzwaniami – takimi jak cztery epickie bitwy z głównymi bossami testującymi Twoje umiejętności do granic możliwości – które zwiększają chęć graczy do ponownego grania w grę.Stocz najbardziej figlarne walki, grając w WIELKĄ WOJNĘ NA FORTELE!W przypadku jakichkolwiek problemów z aplikacją napisz do nas na adres [email protected]. Wyjaśnij, na czym polega problem, i przekaż nam, z jakiego urządzenia oraz systemu operacyjnego korzystasz.INFORMACJE DOTYCZĄCE POLITYKI PRYWATNOŚCI: Firma Cartoon Network, która jest częścią Turner Broadcasting System, Inc, szanuje Twoją prywatność. W niniejszej grze gromadzimy i wykorzystujemy informacje zgodnie z polityką prywatności Cartoon Network, do której link znajduje się poniżej. Informacje te mogą zostać wykorzystane w takich celach jak: odpowiadanie na wnioski użytkowników; umożliwianie użytkownikom korzystania z danych funkcji i usług; dopasowywanie treści do indywidualnych potrzeb użytkownika; reklamowanie; umożliwianie komunikacji sieciowej; zarządzanie naszymi produktami i usługami i udoskonalanie ich; oraz dokonywanie innych działań wewnętrznych lub oferowanie usług internetowych na stronach Cartoon Network. Nasza polityka prywatności opiera się na przepisach dotyczących ochrony danych osobowych obowiązujących w Stanach Zjednoczonych. Użytkownicy zamieszkujący terytorium UE lub innych krajów spoza USA powinni mieć na uwadze, że niniejsza aplikacja korzysta z trwałych identyfikatorów, które służą do zarządzania grą. Pobierając niniejszą aplikację, akceptujesz naszą politykę prywatności i umowę licencyjną z użytkownikiem końcowym, a jednocześnie zezwalasz wszystkim użytkownikom Twojego urządzenia na korzystanie z aplikacji, zgodnie z powyższymi wymogami. Postanowienia zawarte w polityce prywatności oraz umowie licencyjnej z użytkownikiem końcowym uzupełniają wszelkie zapisy, warunki lub zasady stosowane przez Twojego dostawcę internetu mobilnego oraz firmę Google Inc. Cartoon Network i jego podmioty stowarzyszone nie odpowiadają za gromadzenie, wykorzystanie lub ujawnianie przez firmę Google lub Twojego dostawcę internetu mobilnego jakichkolwiek danych osobowych.Warunki korzystania: http://www.cartoonnetwork.com/legal/termsofuse.html
Polityka prywatności: http://www.cartoonnetwork.com/legal/privacy/mobile.html

Dodaj komentarz