The Sims do pobrania na telefon

The Sims FreePlay

The Sims™ FreePlay – do pobrania za darmo

The Sims Freeplay to darmowa wersja popularnych Simsów na telefony z systemem Android. Gra jest dość obszerna i wielbicieli Simsów powinna zadowolić. Minusem jest to, że mimo że gra jest darmowa to często będziemy napotykać mikropłatności. Płacąc możemy przyspieszyć rozwój swojej postaci lub kupić jakiś niestandardowy dodatek.

Gra wymaga połączenia z Internetem. Przy ściąganiu radzę użyć połączenia WiFi, ponieważ Sims Freeplay zajmują ponad 600 MB.

Chociaż wg mnie Simsy są grą udaną i potrafią wciągnąć to nie wyobrażam sobie, żebym mógł siedzieć i patrzeć przez godzinę na telefonie jak mój sim ogląda telewizję ? ale co kto lubi.

The Sims 3

The Sims™ 3

The Sims 3? Kto nie zna tej pozycji? Każdy z nas choć raz słyszał o tej grze.

Kultowa już gra znana z komputerów stacjonarnych została przeniesiona do świata urządzeń mobilnych z systemem Android. W grze The Sims wcielamy się w postać jednego lub kilku wirtualnych bohaterów i kierujemy ich życiem. W grze nie mamy określonego praktycznie żadnego zadania oprócz przeżycia. Produkcja ta jest bardzo rozbudowana co sprawia że możemy bawić się w niej przez bardzo długi czas. Rozgrywka w grze jest dynamiczna i wciągająca.

Stwórz swojego sima! Dobierz cechy osobowości i aspiracji życiowych. Ubierz swojego sima według własnych upodobań. Teraz zostało Ci tylko przenieść swojego sima do życia. Żyj i dbaj o jego potrzeby!

The Sims 3 jest grą dość wymagającą i najpłynniej działa na nowszych tabletach lub dość mocnych smartfonach, jednak na telefonie ciężko uzyskać takie same wrażenia z gry ze względu na mniejszy ekran.

The Sims 4 Galeria

The Sims™ 4 Gallery

Aplikacja dla społeczności skupionej wokół gry The Sims, przy pomocy tej aplikacji możesz przeglądać i oceniać projekty przygotowane przez innych użytkowników. Dostajesz także dostęp do najnowszych newsów związanych z grą The Sims 4.

2 komentarze do “The Sims do pobrania na telefon”

Dodaj komentarz