Titanfall Companion – mocna strzelanka

Firma EA wypuściła nową grę na system operacyjny Android. Tym razem będzie ona polegała na sterowaniu walczącymi robotami i nosi nazwę Titanfall Companion. Będziemy mieli okazję na oddanie wielu strzałów, gdyż gra to klasyczny FPS dostępny na wszystkich platformach. Gracze, którzy nie mieli okazji do zapoznania się z tym tytułem mogą przejrzeć jej historię w specjalnym miejscu w menu. Zapoznamy się tam z postaciami, broniami, mapami i opcjami gry. Można nawet przeszkolić się z podstaw sterowania naszą postacią.
Dla graczy, którzy lubią się pochwalić swoimi dokonaniami firma EA przygotowała szczegółowe statystyki. Przeczytamy w nich o ilości pokonanych przeciwników, ulubionych broniach i czasie spędzonym na grze.
Nie myśl, że ta gra to tylko statystyki. Można korzystać z wielu trybów gry, takich jak pokonywanie map z przyjacielem. Na plus można zaliczyć minimapę, która wyświetla się w okienku gry. Można ją łatwo powiększyć i zobaczyć na niej, gdzie na mapie znajdują się nasi towarzysze broni.

Dodaj komentarz