Toshiba Excite Pro and Write – już dostępna

Wyświetlacz 2560 na 1600 pikseli, Android 4.2 Jelly Bean i świetna cena.

Seria Toshiba Excite była zapowiadana przez nas w czerwcu i nie czekała na siebie długo czekać. Bez zbędnych opóźnień pojawiły się trzy wersje tabletów firmy Toshiba z serii Excite – Write, Pro oraz Pure. Kosztują odpowiednio 600, 500 i 300 dolarów i są już dostępne w sprzedaży. W niczym nie przypominają nudnych tabletów debiutujących w tym roku.

Najprostszy i najtańszy model Toshiba Excite Pure została wyposażona w wyświetlacz 10 cali. Tablet ma rozdzielczość 1280 na 800 pikseli i dysk 16 GB. Pamięć RAM to 1 GB. W tym modelu pominięto kamerę z tyłu urządzenia, natomiast kamerka do wideorozmowy ma 1.2 MP. Jednym słowem – tablet dla osób, które chcą mieć tani tablet z dużym ekranem.

Toshiba Excite Pro oraz Write to bardzo interesujące modele. Wyglądają niemal tak samo, ekran ma również dziesięć cali, a jego rozdzielczość to 2560 na 1600 pikseli, chronione Gorilla Glass 2. Procesor to świetna Nvidia Tegra 4. Pamięć wewnętrzna tabletów to 32 GB. Kamera z tyłu ma 8 MP, natomiast pamięć RAM to 2 GB. Model Write oferuje wsparcie rysików firmy Wacom i rozpoznaje 1024 poziomy nacisku. Co to oznacza? Ten tablet może służyć jako urządzenie do rysowania na przykład w programie Photoshop. Tego jeszcze nie było.

Dodaj komentarz