TouchRetouch – retusz zdjęć

TouchRetouch jest edytorem zdjęć stworzonym do retuszowania fotografii ze zbędnych elementów lub niechcianych wad.  Za pomocą telefonu, palca i własnej koncepcji. Możesz do tego wykorzystać dowolnie wybrane przez siebie zdjęcie. Edycja zdjęć za pomocą TouchRetouch jest szybka, łatwa i wygodna. Możesz usunąć ze zdjęcia przypadkowych przechodniów, swoje defekty, niechciane obiekty, ocenzurować.

Jak posługiwać się, TouchRetouch?

Otwórz aplikację. Używając palca, musisz wybrać narzędzie Pędzel lub Lasso. Wybranym narzędziem wyodrębnij niechciany obiekt w tle, następnie kliknąć w przycisk „Go”. Znakomicie! Gotowe. Teraz, już możesz cieszyć się idealnymi zdjęciami i pokazywać je znajomym, bez końca.

Używając TouchRetouch nie musisz ograniczać się do amatorskich fotografii, możesz nim także edytować profesjonalne zdjęcia ze ślubu, chrzcin czy z sesji w plenerze. Możesz pozbyć się z fotografii ludzi, brzydkich plam, nieestetycznie wyglądających budynków,  i wszystkich innych elementów, zakłócających harmonię na zdjęciu. Wszystkie zmiany nie zniekształcają efektu końcowego.

Z TouchRetouch możesz stworzyć niesamowite efekty wizualne, np. siebie lewitującego w powietrzu. Jak to zrobić? Wystarczy usunąć krzesło na którym siedzisz. Nie potrzebne Ci do tego profesjonalne narzędzia. Z TouchRetouch edycja zajmie Ci kilka sekund.

Cechy:

* Nieograniczona ilość działań
* Inteligentne techniki odzyskiwania obrazu tła
* Brak zniekształcenia obrazu końcowego
* Łatwy w użyciu interfejs
* Pomocne wskazówki.

Dodaj komentarz