Transformer Book T300 Chi – wyróżniony na CES

Firma Asus po raz kolejny zdobyła uznanie na targach CES – model Transformer Book T300 Chi dostał odznaczenie za najbardziej innowacyjny sprzęt. Urządzenie wyposażono w system operacyjny Windows 8,1, procesor Intel Core i 4 GB RAM, bardzo szybki dysk SSD o pojemności 128 GB – specyfikacja prezentuje się bardzo dobrze i powinna wystarczyć nawet do poważnych zadań.

Tablet jest bardzo duży – jego przekątna to 12,5 cala, a rozdzielczość – 1920 na 1080 pikseli . Jeśli dołączymy do niego stację dokującą, błyskawicznie zamienimy go w niewielki laptop. Obudowa tego tabletu jest wykonana z aluminium, które wzmacnia konstrukcję i wpływa korzystnie na wygląd.

Kamera służy jedynie do wideorozmów i ma 1 Mpix rozdzielczości. Bateria urządzenia ma pozwolić na pracę przez 8 godzin, co jest bardzo dobrym wynikiem. Mimo niewielkich rozmiarów, urządzenie oferuje świetny dźwięk z wbudowanych głośników. Jeśli szukasz niewielkiego laptopa z możliwością odłączenia ekranu, taki sprzęt będzie doskonałym rozwiązaniem.

Dodaj komentarz