Trójwymiarowy ekran w smartfonie Amazon

Firma Amazon planuje w czerwcu zaprezentować własny model smartfona, natomiast wrzesień to data jego premiery. Ten wybór jest nieco dziwny z uwagi na to, że we wrześniu pojawiają się nowe produkty Apple z serii iPhone. Wybór takiej daty pokazuje, że Amazon szykuje coś niesamowitego.
Niektóre gazety piszą o tym, że wyświetlacz ma pokazywać obrazy 3d, bez potrzeby zakładania specjalnych okularów. Smartfon ma śledzić ruchy oka i wyświetlać obraz holograficzny. To, że Amazon zaprezentuje teraz smartfona nie jest niczym dziwnym. Sprzęt z serii Kindle Fire sprzedaje się dość dobrze, dlatego warto pójść za ciosem.
Czy ekrany 3d w smartfonach będą cieszyć się powodzeniem? Takie smartfony jak HTC Evo 3D oraz LG Optimus 3D nie sprzedawały się, gdyż miały bardzo słabe baterie i niedopracowany interface. Na rynku zdominowanym przez LG oraz Samsunga niewielki Amazon musi wymyślić coś, co przyciągnie do niego nowych użytkownikiem. Z czytnikami Kindle się udało, ciekawe jak będzie ze smartfonami z trójwymiarowym ekranem.

Dodaj komentarz