Universal Mobile Keyboard – świetna klawiatura do tabletów

Moim zdaniem tablety byłyby świetnymi urządzeniami, gdyby tylko miały fizyczną klawiaturę. Osoby, które nie są przyzwyczajone do sprzętu dotykowego powinny przyjrzeć się świetnej klawiaturze, którą oferuje firma Microsoft.

Ten producent nie radzi sobie zbyt dobrze na rynku tabletów, ale za to jest gigantem, jeśli chodzi o akcesoria. Jest to zwykle sprzęt wysokiej jakości.

Urządzenie nosi nazwę Universal Mobile Keyboard i współpracuje z Windows 8, Androidem i iOS. Można szybko przełączać się między tabletami.

Klawiatura po jednym ładowaniu może działać nawet 6 miesięcy, a gdy się rozładuje, wystarczy podłączyć ją do ładowania na 10 minut i będzie działać całe 8 godzin.

Klawiatura nie jest tania, ponieważ kosztuje 279 złotych, ale urządzenia konkurencji są jeszcze droższe, a tanie klawiatury często nie działają tak, jak się tego spodziewają użytkownicy.

W przypadku klawiatury Microsoftu możesz regulować kąt nachylenia tabletu, co znacznie ułatwia obsługę. Alternatywą może być kupienie tabletu hybrydowego.

Dodaj komentarz