Vaio Phone – pierwszy model od tego producenta

Firma Vaio pokazała swojego pierwszego smartfona po rozwiązaniu współpracy z firmą Sony. Firma Vaio odstąpiła od robienia laptopów, a poniżej przedstawiamy specyfikację Vaio Phone.

Vaio Phone ma ekran o przekątnej 5 cali, wyświetlający obraz HD 1280 na 720 pikseli. Wyposażono go w procesor Snapdragon 410 i 2 GB RAM. Posiada aparat o rozdzielczości 13 MP i 16 GB pamięci na dane użytkownika. Całkiem nieźle prezentuje się bateria, która ma rozdzielczość 2500 mAh. Smartfon oferuje system operacyjny Android, który niemal nie posiada żadnych nakładek. Podobne oprogramowanie możesz znaleźć jedynie w modelach Nexus i Motorolach.

Można powiedzieć, że model należy do mocnej, średniej półki. Wydaje się nam, że wiele osób będzie miało opory przed kupieniem smartfona za około 1700 złotych z niezbyt mocnymi procesorem. Zabrakło też designu, który znaliśmy z laptopów Vaio – smartfon bardzo przypomina nam Nexusa 5.

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem tego smartfona, to jego cena wynosi około 1650 złotych, a premiera nastąpi 20 marca.

Dodaj komentarz