Vivo Xplay5s – prawie, jak flagowiec

Jeśli słyszałeś o firmie Vivo, to prawdopodobnie dlatego, że zasłynęła ona wyjątkowo cienkimi smartfonami. Nowy modelu Xplay5s to walka nie o grubość smartfona, ale o jego wydajność. Oto informacje na temat tego modelu.

Procesor to MediaTek z 8 rdzeniami, który pozwala na korzystanie z LTE. Procesory tej firmy są znane między innymi z tego, że zapewniają dłuższy czas działania, niż w przypadku procesorów Snapdragon, przez co są wybierane coraz częściej. Ekran może mieć rozdzielczość QHD, ale nie zostało to jeszcze potwierdzone. W przypadku tego modelu zastosowano głośniki Hi-Fi, które powinny zapewnić bardzo dobrą jakość dźwięku. Zestaw aparatów to także High-End – z przodu znajduje się kamera 13 MP, natomiast z tyłu 20 MP. Nie wiemy, jaka firma będzie ich producentem, ale można obstawiać, że aparaty są produkcji Sony.

Smartfon będzie kosztował około 500 dolarów, co przekłada się na około 1600 złotych. Naszym zdaniem, taki smartfon jest dobrym wyborem, ale raczej nie wygra z konkurencją.

Dodaj komentarz