VoD Bajki – alternatywa dla YouTube

W sieci pojawiła się ciekawa inicjatywa, która jest odpowiedzią na zapotrzebowanie na portal z filmami bez treści nieodpowiednich dla małych dzieci. Taką aplikacją na pewno nie jest YouTube, gdzie pojawiają się filmy dla dorosłych.

Bezpiecznym portalem ma być VoD Bajki, który włączysz na smartfonach i tabletach. Jesteśmy pewni, że dzieci nie będą miały problemu z obsługą tego portalu, bo jego interface jest bardzo prosty.

Możesz w nim zarówno wpisać nazwę bajki, jaką chcesz oglądać wraz z dziećmi, lub skorzystać z wyboru kategorii bajek. Wśród nich znajdują się bajki dla małych, ale i dla starszych dzieci. Znajdziesz tutaj takie klasyczne bajki, jak Reksio, Bolek i Lolek, Porwanie Baltazara Gąbki i wiele innych. Program pozwala na zablokowanie ekranu, dzięki czemu dziecko nie będzie myszkować po tablecie. Program jest bardzo interesujący i zawiera dużo bajek, jednak posiada reklamy. Z tego powodu najlepiej być zawsze przy dziecku, które obsługuje samo urządzenie elektroniczne – dzięki temu nie kliknie w płatną treść.

Dodaj komentarz