Wipeout dla Androida przynosi tor przeszkód do urządzeń mobilnych

Wielu z nas zapewne chciałby uczestniczyć w zawodach na torze przeszkód Wipeout, ale rzeczywistość jest taka, że większość z nas nie będzie. Zawsze możemy żyć pośrednio poprzez gry wideo. Dlaczego Activision przy współpracy z ABC prezentuje grę na podstawie serialu dla Androida. Już teraz dostępne dla iOS, Wipeout pozwala uczestniczyć w kursach takich jak Big Balls i Topple Towers, i będziesz zdobywać punkty przez obronną rękę lub umorzenie w najbardziej absurdalnych sposobach.

Punkty Style mogą być używany aby odblokować nowe wystawy, zawodników, kostiumy i power-up kasków takich jak Amaze-O-hełm i Slow-Mo Kasku. Można grać przez wiele tematycznych kursów, takich jak Sports Night, Old MacBallsy. Jedną z najfajniejszych cech jest to, że można nagrywać Wipeouts i Run-through i dzielić się nimi z rodziną i przyjaciółmi na Facebooku.

Będziesz uczestniczyć w tym wszystkim z perspektywy wielu różnych postaci, z których każda ma swoje mocne i słabe strony. Niektóre z nich mogą być szybsze, jeszcze bardziej podatne na wycieranie się, podczas gdy inne mogą być wolniejsze z lepszą równowagą.

  • Wycieranie nigdy nie było tak zabawne! Zbieraj punkty za każde zwycięstwo w stylu, jak również każdego Wipeout
  • Wybierz z wielu dziwacznych zawodników z unikalnych zdolności podbić kursy w jak najkrótszym czasie

  • Ponownie uruchomić swoje epickie Wipeouts w ruchu super zwolnionym: uchwycić ten idealny moment Wipeout i wysłać migawkę do znajomych!

Pobierz Wipeout i odbij swoją drogę do zwycięstwa dziś! Gra dostępna do kupienia w sklepie Google Play.

Dodaj komentarz