Wodoodporny Sony M2 Aqua

Do tej pory wodoodporność kojarzyła się jedynie z najlepszymi modelami smartfonów, lub z modelami specjalnymi, zaprojektowanymi dla osób uprawiających sport lub pracujących w ciężkich warunkach.

Firma Sony w nowym modelu Xperia M2 Aqua pokazała, że wodoodporny sprzęt nie musi być drogi. Model jest w przystępnej cenie, nieźle wygląda i będzie znacznie bardziej odporny, od smartfonów konkurencji.

Smartfon ma procesor 1.2 GHz (Snapdragon 400), 1 GB RAM, wyświetlacz 4,8 cala 960 na 540 pikseli oraz dysk twardy 8 GB. Inne opcje to złącze kart microSD, kamera 8 MP i 1.1 MP, Bluetooth, bateria 2300 mAh oraz system Android 4.4 KitKat. Smartfon wyposażono w opcję Battery Stamina Mode, co przedłuża czas jego działania. W pierwszej kolejności kupimy go w Europie, Ameryce łacińskiej i Azji. Jeśli ten model trafi do Polski, to możemy się spodziewać dużego sukcesu. Być może zobaczymy go podczas następnych targów IFA w Berlinie. Dzięki niemu nie będziesz musiał się martwić o zalanie smartfona podczas deszczu.

Dodaj komentarz