Womanizer – czytnik RSS dla pań

Womanizer to czytnik kanałów RSS, który jest przeznaczony dla kobiet. Aplikacja jest prosta i pozwala na szybki wybór ulubionych artykułów z wielu stron. Dzięki temu programowi możesz wybierać nagłówki, które pojawiły się na stronach internetowych. Podobnie, jak w przypadku innych aplikacji tego typu, możesz dodać do niego nowe kanały RSS ze stron, łatwo przechodzić do kolejny kanałów lub nawet włączać automatyczne przewijanie artykułów z regulowaną prędkością.

W pozycji stron RSS możesz czytać popularne strony dla kobiet, takie jak polki.pl czy też strony tworzone dla kobiet przez grupę Onet i Interia. Jesteśmy zadowoleni z tego, że w programie nie ma takich stron, jak Plotek czy Pudelek.

Na szczęście do programu można dodać także swoje strony o dowolnej tematyce. Aplikacja pozwala zachować porządek w artykułach i być z nimi zawsze na bieżąco. Jej wygląd jest oszczędny, ale nie powinno być to przeszkodą. Na dole pojawia się pasek z reklamami, do którego szybko się przyzwyczaisz. Polecamy wszystkim paniom.

Dodaj komentarz