Wyciekły domniemane zdjęcia HTC One Mini.

HTC Mini – różnica tylko w wymiarach.

Od kilku tygodni pojawiają się plotki na temat urządzenia będącego mniejszą wersją HTC One. Być może jego nazwa będzie brzmiała HTC M4 – urządzenie pokazane na zdjęciu poniżej, ma mieć ekran o wielkości 4,3 cala. Jest to nieco dziwne – jeszcze dwa lata temu taki smartfon uznawany byłby za bardzo duży – standardy urządzeń przenośnych uległy przewartościowaniu. Ekran tego „malucha” ma mieć przyzwoitą rozdzielczość 720p. Pamięć ram ma wynosić 2 GB, a pamięć wewnętrzna 16 GB. Całość, sterowana pod kontrolą procesora dwurdzeniowego, sprawia jak najbardziej przyzwoite wrażenie, jednak to jeszcze nie koniec wrażeń.

Na zdjęciach można zobaczyć, że urządzenie wyposażone jest w kamerę Ultrapixel oraz dwa głośniki z przodu – co daje nadzieję na świetną jakość zdjęć oraz odtwarzanego dźwięku. Urządzenie ma obsługiwać także Beats Audio.

W jaki sposób odróżnić te dwa smartfony? Oprócz wielkości ekranu, nie różnią się niemal niczym. Jest to propozycja dla osób, którym przeszkadza duży wymiar standardowego HTC One i które nie potrzebują tak dużego ekranu. Ostatnie plotki sugerują, że pojawi się w sprzedaży w sierpniu.

Dodaj komentarz