Xiaomi Mi 4i – plastikowa obudowa kryje dobre parametry

Xiaomi Mi 4i to nowy model, wyposażony w procesor Qualcomm Snapdragon 615 z niezłym ekranem. Model powstał na podstawie flagowca i powinien zapewnić użytkownikom dużo radości z użytkowania.

Wyświetlacz ma 5 cali i rozdzielczość Full HD, co jest rozsądnym rozwiązaniem ze strony producenta. Specyfikacja świadczy o tym, że smartfon jest nowoczesny – na dane mamy 16 GB pamięci, nad brakiem lagów czuwa 2 GB RAM.

Z tyłu smartfona znajduje się kamera o rozdzielczości 13 MP, produkcji Sony, którą doświetlają dwie diody. Do robienia selfi mamy kamerę 5 MP. Przesłona to f/1,8, co gwarantuje jasne zdjęcia.

System operacyjny to Android 5.0 Lollipop z nakładką od producenta. Phablet można kupić w kilku kolorach. Smartfon bardzo przypomina droższy Xiaomi Mi4, ale jest tańszy z uwagi na plastikową obudowę.

Bateria ma pojemność 3120 mAh, czyli tyle samo, co w większości znacznie droższych modeli. Można korzystać też z Dual SIM i podłączyć się do większości sieci. Cena wręcz nie pasuje do tego modelu – wynosi 205 dolarów.

Dodaj komentarz