Xperia Z2 – już niedługo w Europie

Firma Sony zapowiedziała, że w lutym Xperia Z2 pojawi się oficjalnie w Europie, ale na początek do sprzedaży trafi ograniczona ilość egzemplarzy. Xperia Z2 od premiery boryka się z opóźnieniami, ale tym razem producent zapowiada wprowadzenie jej na rynek już od pierwszego maja. Sony musi się liczyć z bardzo dużym popytem, gdyż wiele osób w Europie pragnie dostać ten fantastyczny smartfon.
Pierwszym sklepem, który proponuje zakup tego modelu jest Carphone Warehouse. Na jego stronie można dokonać zakupu smartfona w przedsprzedaży nawet do dwóch tygodni wcześniej niż u innych sprzedawców. Oczywiście, największym problemem w takim przypadku będzie cena, jaką musimy zapłacić za nowego Sony.
Największym rywalem Carphone Warehouse na rynku brytyjskim jest Phones 4u, który ogłosił, że nowy smartfon będzie można u niego kupić już od następnego weekendu. Wszystkie te plotki pomijają jeden fakt – smartfony będą dostępne jedynie w przedsprzedaży, a jeśli zdecyduje się na nią wiele osób, to z pewnością pojawią się opóźnienia w dostawach.

Dodaj komentarz