Xperia Z4 nie pojawi się w Europie

Sony podało niepokojące informacje na temat swojego nowego, flagowego modelu Xperia Z4. Według tego producenta, smartfon ma pojawić się jedynie w Japonii. Przyszłość modelu, który miał zdetronizować HTC One M9 i Samsunga Galaxy S6 w obydwu wersjach, jest pod znakiem zapytania.

Co z premierą nowego urządzenia w Europie? Japoński producent prawdopodobnie obawia się konkurencji ze strony innych firm i dlatego przygotowuje jeszcze mocniejszy smartfon, który będzie w stanie im sprostać.

Informacje są bardzo ciekawe także z innego powodu – reklamy smartfona pojawiły się jako product placement w ostatnim filmie z Jamesem Bondem. Firma Sony chciała, by Xperia Z4 pojawiła się w nowym filmie i zaoferowała dla Dawida Craiga 5 milionów dolarów. Aktor odmówił, twierdząc, że nie jest to smartfon odpowiedni dla Jamesa Bonda i jest przestarzały. Całkowity budżet na promocję tego smartfona miał wynieść aż 18 milionów dolarów. Firma Samsung zaoferowała jeszcze więcej, bo aż 50 milionów dolarów i prawdopodobnie wygrała.

Dodaj komentarz