Yanosik na Androida

Yanosik to jedna z ciekawszych, darmowych nawigacji dla telefonów z systemem Android. Dużą zaletą aplikacji jest społeczność zebrana wokół serwisu Yanosik, dzięki temu mamy w nawigacji bieżące informacje o utrudnieniach i sytuacji na drodze, aplikacja potrafi również wytyczyć alternatywną trasę w oparciu o te informacje.

Oprócz tego, że Yanosik to fajna darmowa nawigacja, ma jeszcze jedną i chyba najważniejszą zaletę, pozwala unikać mandatów 🙂 Baza systemu Yanosik zawiera aktualizowane on-line lokalizacje policyjnych patroli, punktów kontroli prędkości, wypadków i innych utrudnień. Dodatkowo ponad 1700 precyzyjnie zlokalizowanych fotoradarów i ponad 200 miejsc częstych kontroli.

Najnowsze informacje o aplikacji Yanosik

Zwalniaj przy szkołach

Od 19 września użytkownicy aplikacji Yanosik mogą się przekonać, że bezpieczna jazda się opłaca, wystarczy zbierać punkty poprzez regularne zwalnianie w pobliżu biorących udział w akcji szkół i dzięki temu otrzymać nagrody na stacjach ORLEN. Akcja ma na celu zwiększenie bezpieczeństwa dzieci na polskich drogach.

Zbieranie punktów w aplikacji w ramach kampanii „Zwalniaj przy szkołach” rozpoczęło się 19 września i potrwa do 13 listopada. Kupony na wybrane produkty ze stacji Orlen będzie można otrzymać poprzez regularne poruszanie się dozwoloną prędkością w pobliżu 1000 szkół w całej Polsce, najczęściej położonych w pobliżu stosunkowo niebezpiecznych miejsc np. przy bardzo ruchliwym pasie ruchu.

32 komentarze do “Yanosik na Androida”

 1. Używam już aplikacji dobre 3 lata, o ile do unikania mandatów sprawdza się super o tyle nawigacja pozostawia jeszcze wiele do życzenia.

  Odpowiedz
 2. nowy iCoyote przebija Yanosika, nawet tego najnowsze. aplikacja tez jest darmowa. polecam wypróbowac Yanosikom, bo tez nim kiedyś byłem.

  Odpowiedz
 3. Ja tam jeżdżę bez janosika i jakoś mandatów też nie płacę. Wystarczy w terenie zabudowanym zwolnić do rozsądnej prędkości

  Odpowiedz
  • na ten telefon nie pobierzesz Yanosika, bo aplikacja działa jak na razie na Androidzie, iOS oraz Windows Phone, a w tym htc jest windows mobile

   Odpowiedz
 4. Yanosik jest najlepszy! Skutecznie ratuje od mandatu. Pozdrowienia dla programistów 😉 ostatnia aktualziacja na Androidzie to perełka, na takie zmiany w nawigacji czekałem – wyznaczanie trasy do punktu na mapie i dodawanie jego lokalizacji do ulubionych

  Odpowiedz
 5. Yanosik działa online – czyli mapy też są online. ma to dobre strony, bo nie zapycha ci pamięci w telefonie, a poza tym dzięki temu dostajesz powiadomienia i możesz tez ostrzegac innych. Jak masz pakiet internetowy to nie masz się co przejmować transferem, bo yano nie żre dużo

  Odpowiedz
 6. Reklamowanie Yanosika jako nawigacji pomagającej unikać mandatów to spore nieporozumienie. Najlepszy jest w tym zakresie naviexpert między innymi dlatego, że tak samo jak info o korkach tak i info o kontrolach jest pobierane online, czyli zawsze aktualne.

  Odpowiedz
 7. Yanosik podaje tez przecież info o patrolach online…. a info o częstych kontrolach też się przydaje, mi osobiście często się zdarza, że w takim miejscu właśnie stoją.

  Odpowiedz
 8. Yanosik to dobra aplikacja do sotrzegania przed radarami i utrudnieniami na drodze, ale jako nawigacja wg mnie sie nie sprawdza.

  Odpowiedz
  • Podzielam Twoje zdanie, nie zachwycałbym się także tym info o radarach i kontrolach. Już lepiej działa to w naviexpercie. Nie mówiąc już o wysokiej dokładności samej nawigacji.

   Odpowiedz
 9. Zgadzam się w pewnym stopniu taka nawigacja może pomóc, ale info o miejscach częstych kontroli raczej mało obecnie daje. Do unikania mandatów nadal najlepsza jest navi i jej komunikaty podawane na bieżąco online.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz