YotaPhone – zapowiedź rewolucji?

 

Co stałoby się, gdyby udało się połączyć popularny czytnik e-booków i smartfona z możliwościami systemu operacyjnego Android? Stałoby się to, co niedawno pojawiło się w sieci – to prototypowe połączenie funkcjonalności smartfona i użyteczności czytnika e-booków!

YotaPhone potencjalnemu nabywcy zaoferuje 4.3-calowy wyświetlacz o rozdzielczości HD 720p (1280 x 720 pikseli), który pokryty jest szkłem ochronnym Corning Gorilla, ekran EPD Eink, dwurdzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon S4 MSM8960 o częstotliwości taktowania 1.5 GHz, wsparcie dla szybkiej transmisji danych w standardzie LTE, 2-gigabajtową pamięć operacyjną RAM, 32 lub 64 GB wbudowanej pamięci na dane oraz multimedia, 12-megapikselowy aparat główny, frontową kamerę internetową o rozdzielczości HD oraz akumulator o pojemności 2100 mAh. Smartfon pracować będzie w oparciu o system Google Android 4.2 Jelly Bean.

YotaPhone dzięki systemowi Android i obszernym wyświetlaczom  dotykowym może być giganmtem na rynku telefonów wielofunkcyjnych. Wyświetlacz odczytujący elektroniczny papier (EPD) może stać się osobistą przestrzenią do pracy, rozrywki, można umieścić na nim linki do portali społecznościowych, można czytać wiadomości lub książki, czy po prostu wyświetlić ulubione zdjęcia. Obie strony są ze sobą połączone, aby otworzyć nowy świat nieograniczonych doświadczeń dla odważnych użytkowników, którzy nie przestraszą się innowacyjności YotaPhone’a.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz