Zenfone 2 – co nowego?

Firma Asus w swoim smartfonie Zenfone 2 zastosowała 2 różne procesory. Jeden z nich to Qualcomm, natomiast drugi pochodzi od Mediateka. Jeśli będziesz chciał go kupić, zwróć uwagę na to, jaką wersję nabywasz. Smartfon z podzespołami od Qualcomma będzie mocniejszy.

Zenfone w niektórych wersjach będzie miał 4 GB RAM, natomiast w tańszych – jedynie 2 GB. Smartfony różnią się także panelami tylnymi – w droższym modelu, są one prawdopodobne wykonane z metalu, natomiast w tańszym – z plastiku, ale można je wymieniać.

Najtańsza wersja Zenfone 2 będzie kosztowała około 199 dolarów, czyli równowartość 600 złotych. W tej cenie otrzymujesz ekran Full HD, 16 GB ROM i 2 GB RAM. Smartfon w tej cenie oferuje dual Sim i LTE. Ma się pojawić także wersja z ekranem o rozdzielczości HD, zamiast Full HD, która będzie jeszcze tańsza od poprzedniej.

Jeszcze nie wiadomo, kiedy Zenfone 2 pojawi się w Polsce – poprzednie modele tej firmy pokazały, że nasz kraj nie jest traktowany priorytetowo pod tym względem i musimy długo czekać na premierę.

Dodaj komentarz