Zmiana nazw wydarzeń w HTC one

HTC ONE – wprowadź porządek w wydarzeniach.

Zmiana nazwy twoich wydarzeń w HTC One pozwoli trzymać porządek w galerii.

Nikt nie może spierać się z tym iż zdjęcia to jedna z najmocniejszych stron smartfona HTC One. Zarówno ich robienie, udostępnianie jak i pokazywanie innym to czysta przyjemność. System o nazwie UltraPixel pomaga ci w prawidłowym dobraniu parametrów ekspozycji.

Niestety, gdy zabieramy się za porządkowanie zdjęć w smartfonie, sprawy zaczynają się komplikować. Zarządzanie zdjęciami nie jest trudne – ale HTC One wymusza fakt nieco odmiennego podejścia do fotografii.

Zdjęcia są pogrupowane w wydarzenia – które określane są za pomocą daty oraz miejsca gdzie fotografowaliśmy. Inne smartfony także używają tej metody – nie jest ona unikalna dla HTC One. W tym smartfonie ma natomiast o wiele większe znaczenie.

Jeśli pragniesz pokazać komuś zdjęcia z urodzin raczej nie będziesz szukał sortując po nazwie miejscowości ani po dacie – o wiele wygodniejsze jest nazwanie folderu po prostu „urodziny”.

Z tego powodu konieczna jest zmiana nazw wydarzeń. Po prostu kliknij długo na wydarzeniu i wybierz opcję „zmień nazwę”. Możesz także zastosować inne opcje dla wydarzenia – na przykład podzielić go na podfoldery.

Istnieją także efekty uboczne zmiany nazwy wydarzeń z domyślnych. Jeśli stworzysz wideo, po zmianie nazwy będzie ona widoczna podczas wyświetlania filmu. W takim przypadku lepiej pozostać przy standardowej nazwie folderu.

W wideo wyjaśniamy jak poradzić sobie z domyślnymi nazwami plików i folderów.

Dodaj komentarz