Zmiany w dystrybucji OnePlus One

Firma OnePlus zamierzała sprzedawać swoje smartfony w nietypowy sposób – przez system zaproszeń. Wiele osób było z tego niezadowolonych, gdyż zakup smartfona (w niskiej cenie i z wyposażeniem lepszym od najnowszych smartfonów znanych firm), okazał się bardzo trudny. Na szczęście zapowiadają się zmiany i OnePlus chce umywać ręce od systemu zaproszeń. Ma to nastąpić już w październiku.

Niestety, nie oznacza to, że smartfony będą dostępne bez problemu już w tym miesiącu. Firma ma zapewnić możliwość dokonania wpłaty i późniejszego czekania na wysłanie smartfona, który jest dopiero w produkcji – czyli będziemy mieli do czynienia z klasyczną przedsprzedażą.

Przypomnijmy, że smartfon tej firmy kosztuje jedynie 300 dolarów, a posiada opcje porównywalne jak Samsung Galaxy S5, dlatego też zapotrzebowanie na smartfony jest tak ogromne. Wiele osób będzie na pewno czekać na ich stronie internetowej na możliwość zakupu przez sieć, co może doprowadzić do kolejnych problemów. Taki już los opłacalnego sprzętu.

Dodaj komentarz