Znamy już cenę telefonu od Amazonu

Amazon Fire Phone zrobił dużo zamieszania w świecie urządzeń mobilnych, a w ostatnich doniesieniach z końca lipca pojawiły się informacje na temat daty jego premiery (i zalet). Porównywano go także z najdroższymi smartfonami na rynku, takimi jak iPhone 5S, Samsungiem Galaxy S5 oraz LG G3. Amazon ma oferować zupełnie nowe opcje, których nie doświadczymy nawet w najdroższym modelu konkurencji.
Pierwszą z nich jest dynamiczna perspektywa, która pozwala na uzyskanie rewelacyjnego efektu 3D bez konieczności zakładania okularów. Wielu użytkowników negatywnie wyraża się o polityce twórców smartfona, gdyż określany jest jako „przeglądarka Amazonu”.
Jego cena wynosi 200 dolarów w przypadku wersji z dyskiem 32 GB, natomiast w przypadku wersji z dwa razy większym dyskiem kosztuje sto dolarów więcej. Bez umowy cena jest znacznie wyższa i wynosi 650 dolarów w przypadku umowy bez abonamentu. Jak widać, Amazon każe sobie liczyć bardzo dużo za 32 GB dodatkowej pamięci, dlatego lepiej kupić tańszy model wraz z kartą pamięci.

Dodaj komentarz