Znamy już smartfon z najlepszą kamerą

Wszystkie firmy produkujące smartfony chwalą się, że to ich kamera jest najlepsza. W konkursie na najlepszą kamerę w smartfonie rozstrzygnięto ten problem, dzięki czemu użytkownicy wiedzą, który aparat jest najlepszy. Niezależnie od tego, że Nokia promuje swój model Lumia 1020, HTC aparat Ultra Pixel i Iphone swoje rozwiązania, znamy już zwycięzcę.

Najlepszym smartfonem z kamerą okazał się Galaxy K zoom, czyli nowa generacja smartfonów z obiektywem przypominającym ten z aparatów kompaktowych. Niektórzy sprzeciwiają się, że to raczej aparat z funkcją dzwonienia, ale firma Samsung jest dumna z nagrody. Na jej zdobycie wpłyną zoom optyczny oraz stabilizacja optyczna wysokiej jakości. Smartfon jest niezbyt poręczny, a jego bateria działa krótko, jednak nie ma to wpływu na oceny aparatu, który deklasuje rywali.

Jeśli szukasz najlepszego aparatu w smartfonie oraz opcji, które pomagają w robieniu zdjęć, nie wahaj się – Samsung Galaxy K będzie dla Ciebie najlepszym wyborem spośród wszystkich modeli.

Dodaj komentarz