Co zobaczymy w nowym HTC M9?

HTC M8 jest przez wiele osób uważany za najlepszy smartfon na świecie, co zaskoczyło inne firmy. Konkurencja tej firmy nie śpi i cały czas pojawiają się mocne smartfony, przez co HTC myśli o wydaniu kolejnego modelu. Smartfon HTC One M9 ma mieć ekran o rozdzielczości QHD, dzięki czemu dorówna Galaxy Note 4 i LG G3, procesor Snapdragon 805 i 3 GB RAM. Wyróżni się też wodoodporną obudową i większą ilością megapikseli.

Firma zamierza się także przyłożyć do przedłużenia czasu działania smartfona po jednym ładowaniu, gdyż nie ma teraz modeli o najlepszych parametrach, które wytrzymują ponad 2 dni bez ładowania. To jeden z głównych celów firmy HTC.

W smartfonie zostanie poprawiona kamera, gdyż podwójny sensor w M8, tak dobrze działający w warunkach słabego oświetlenia, jest dla wielu użytkowników powodem do narzekań. Nowy sensor będzie miał około 13 MP. Ważną sprawą jest też trwałość smartfona – firma HTC pracuje nad szafirowym szkłem chroniącym ekran, które będzie przypominało to, z nowych iPhonów.

Dodaj komentarz