ZTE A2017- porządny high-end od ZTE

Firma ZTE w pocie czoła pracuje nad nowym modelem smartfona. Sprzęt ten podobnie jak Huawei P9 i iPhone SE został poddany niedawno testom AnTuTu i jak wskazuje benchmark ma to być porządny High-End od chińskiego producenta.

Jakiś czas temu parametry nowego ZTE pojawiły się w bazie GFXBench, a AnTuTu tylko potwierdził te informacje. Urządzenie ma być wyposażone w chipset Qualcomm Snappdragon 820 z czterordzeniowym procesorem – 2 rdzenie taktowane zegarem 2,1GHz oraz dwa z taktowaniem 1,6GHz . Współpracujący z nim układ graficzny to Adreno 530 wspierany 4GB pamięci RAM. Do dyspozycji mamy również 64GB pamięci wewnętrznej.

ZTE A2017 ma być telefonem z 5,5” wyświetlaczem QHD (według GFXBench), wyposażonym w 21Mpx kamerę główną umożliwiającą rejestrowanie filmów w rozdzielczości 4K oraz 8Mpx kamerę przednią. System operacyjny zaimplementowany w urządzeniu to Android Marshmallow w wersji 6.0.1. Telefon w teście AnTuTu uzyskał lepszy wynik niż nowy flagowiec Samsunga. Cena urządzenia jak również data premiery są jak dotąd nieznane.

Dodaj komentarz